Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Salts Healthcare

Salts Healthcare

John a William Salt založili počátkem 18. století tradici, která úspěšně pokračuje do dnešních dnů. Salts Healthcare je jednou z nejstarších rodinných společností ve Velké Británii a napomáhá zvyšovat kvalitu života pacientů se stomií po celém světě. Díky důrazu na původní hodnoty ve všech oblastech naší činnosti jsme získali renomé jedné z nejvstřícnějších a nejvíce zákaznicky orientovaných firem v oblasti zdravotní péče.

„Po celou dobu naší existence pečlivě nasloucháme našim zákazníkům a vyvíjíme pomůcky odpovídající jejich individuálním potřebám. Klademe důraz na maximální kvalitu při zachování dostupných nákladů na zdravotní péči. Řada pomůcek Confidence, Harmony i široký sortiment příslušenství poskytuje stomikům dostatek jistoty, bezpečí i pohodlí, aby mohli žít opět naplno.“

Web společnosti: http://www.salts.co.uk/

Videa

Podložka FlexiFit™ s Aloe Vera

Unikátní pěticípá podložka FlexiFit, která se lépe přizpůsobí konturám těla, sníží riziko podtékání a zvyšuje komfort při nošení. Podložka obsahuje výtažky z Aloe Vera, které pomáhají chránit citlivou pokožku v okolí stomie. Hydrokoloid oceněný Britskou nadací pro pokožku a dermatologicky akreditovaný Aliancí pro zdravou pokožku.

Unikátní umístění filtru

Díky speciální konstrukci sáčku, složeného z několika vnitřních vrstev, je vysoce výkonný filtr umístěn do střední část sáčku pod úrovní pasu, repektive stomie, což zvyšuje pohodlí a dikrétnost při jeho nošení.

SecuPlast tvarovatelné těsnící kroužky

Tvarovatelné těsnící kroužky SecuPlast snižují riziko podtékání střevního obsahu pod pomůcku a napomáhají tak předejít problémům s podrážděnou pokožkou. Snadno se tvarují a vytváří spolehlivou těsnící vrstvu.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Menu